Një ditë feste kjo e sotmja për të gjithë shqiptarët!

Në qytetin e Vlorës janë mbledhur sot jo vetëm shqiptarë të Shqipërisë, por dhe shqiptarë nga Kosova dhe Maqedonia e Veriut, të cilët me emocionesh festojnë 28 Nëntorin.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Të veshur kuq e zi e me qeleshe, shqiptarët urojnë njëri-tjetrin për këtë ditë të rëndësishme dhe me peshë për kombin tonë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb