Nga një gol për secilën pjesë, Arsenali bën detyrën ndaj Wolves. Gooners fituan 0-2 në fushën e “Ujqërve”, duke shkuar në kuotën e 74 pikëve dhe duke marrë momentalisht  kreun e klasifikimit.

Goli i Trossard në të 45-tën qetësoi trajnerin Arteta në pankinë, ndërsa realizoi edhe .Odegaard në të 90-tën. Premier League rikthehet nesër, teksa në program ka mjaft ndeshje interesante.

(VIDEO)

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: