Sara Gjordeni dhe Bardhi habitën të gjithë kur pak ditë më parë dhanë lajmin e ëmbël se do të bëhen prindër.

Ata janë një nga çiftet që dashurinë e tyre e nisën në Big Brother por që e forcuan akoma më shumë jashtë shtëpisë.

Lajmin e bukur ata e treguan në “Cherry on Top”, ku Bardhi i propozoi Sarës për martesë. E së fundmi Sara i është përgjigjur disa pyetjeve, ku dhe ka treguar se është 7 javëshe shtatzanë.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: