TIRANE

Fakulteti i Drejtësisë ka njoftuar fillimin e mësimit. Pas ngujimit të studentëve brenda auditorëve të fakultetit, përmes një njoftimi zyrtar, bëhet me dije që procesi mësimor do të tranferohet në ambjentet e gjimnazit “Petro Nini Luarasi”. Leksionet fillojne në orën 14.00.
Njoftim

Njoftohet i gjithë personeli akademik dhe studentët e ciklit të parë dhe të dytë të Fakultetit të Drejtësisë Universiteti i Tiranës, se nesër në datë.30.01.2019, ora 14.00, rifillon procesi mësimor në ambjentet e gjimnazit “Petro Nini Luarasi”

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb