Ka nisur pasditen e sotme mbledhja e anëtarëve të Asamblesë Kombëtare të PS-së.

Gazetari Ergys Gjençaj raportoi për Balkanweb se Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste do të mbahet online në orën 17:30 minuta, ndërsa në selinë e PS në kryeqytet kanë mbërritur Rama, Veliaj, Ulsi Manja dhe Damian Gjiknuri.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Raportohet po ashtu se mbledhja do përqendrohet tek organizimi i brendshëm i PS për riorganizimin partiak në bazë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb