Është mbledhur sot Komisioni hetimor për trajtimin e të dhënave të TIMS.

Në rendin e ditës të punës së komisionit parashikohet votimi i kërkesave për informacion të propozuara nga ekspertët e komisionit.

Kujtojmë se në mbledhjen e kaluar, anëtarët  e mazhorancës bojkotuan takimin.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb