Një super-lajm për çdo prind dhe fëmijë të apasionuar pas teknologjisë vjen këtë fillim viti. Qendra TUMO te Piramida këtë sezon të ri tashmë do të jetë falas për çdo nxënës. Një tjetër premtim i mbajtur ky nga Bashkia e Tiranës.

Do ketë më shumë disiplina në më shumë hapësira dhe për më shumë studentë që duan të jenë pjesë.

Bashkia Tiranë do vijojë të jetë përkrahësja numër një e inovacionit dhe rinisë në vend.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: