TIRANE

Moderatori Meriton Mjekiqi teksa i tregonte Erjola Doçit se lidhja që ai ka me partneren e tij Ilnisa Agolli nuk është e njëjtë me atë që banorja ka me Julian Dedën, ka deklaruar se dëshiron të bëjë një fëmijë e të dashurën e tij.

Konkurrenti dhe gazetarja u njohën dhe u dashuruan me njëri-tjetrin në shtëpinë e “BBVIP”, ndërsa çifti mesa duket po mendojnë që të hedhin hapin e madh, për të sjellë në jetë një fëmijë së bashku.

“Me të vërtetë dëshiron të bësh një fëmijë me Ilnisën apo e thua për të prekur zemrat e mamave?” e pyeti Roza Lati, ndonëse Meritoni tregoi se së shpejti po i mbush 29 vjeç dhe dëshiron që të bëjë edhe një fëmijë tjetër.

 

Pjesë nga biseda:

Meritoni: E imja me Ilnisën është krejt ndryshe nga ajo që ti ke krijuar me Rozën dhe Julin

Erjola: Mua nuk më ndodhi dashuri po një shoqëri

Meritoni: Unë e Ilnisa e hamë bukën prej gojës së njëri-tjetrit

Erjola: Edhe ne hamë me të njëjtin piru

Meritoni: Si mundesh ta krahasosh se unë me Ilnisën dua të krijoj familje dhe të bëj një bebush të vogël

Erjola: O ishalla, vetëm të të bëj…

Meritoni: Ishalla o Zot ndodh një qikush i vogël

Roza: Një fëmijë është gjë e madhe ë

Meritoni: Po kismet Zotit ndodh ishalla

Roza: Me të vërtetë dëshiron të bësh një fëmijë me Ilnisën apo e thua për të prekur zemrat e mamave

Meritoni: Mos e thuaj ashtu sepse po bëj 29-vjeç dhe dua të bëj edhe një bebush për qef

Meritoni: Si mundesh që të krahasosh dashurinë time me Ilnisën me shoqërinë tënde me Julin dhe me Rozën. E juaja është interes dhe e jona është ndjenjë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb