TIRANE
Një fermere e re iu bashkua “Ferma VIP” mbrëmjen e djeshme. Bëhet fjalë për ish-Missin dhe moderatoren Xhensila Pere.

Para se të shkonte drejt fermës, Xhensila u shpreh se e di çfarë i duhet fermës dhe do të ndjekë pikërisht atë strategji.

“Atë fermën sikur e kanë mbuluar ca re, edhe do çoj pak diell. Nuk mendoj se kam hyrë vonë. Hyrjet e reja duhen për t’u zgjuar. Strategjinë nuk mund ta piketosh nga jashtë. Unë di çfarë i duhet fermës në këtë moment dhe do luaj pikërisht atë”, tha ajo.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb