Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të ngacmimit seksual që ka ndodhur në komunën e Lipjanit.

Sipas raportit të policisë thuhet se ankuesja femër ka raportuar se është ngacmuar seksualisht nga një i moshuar.

Rasti vazhdon të hetohet nga policia.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se është ngacmuar seksualisht nga një person i moshuar, i cili më pas është larguar me një veturë në drejtim të panjohur. Rasti në procedurë hetimore”, ka njoftuar policia.

(Balkanweb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: