Majooh Barbeito vazhdon të mahnisë fansat. Partnerja e Lucas Ocampos, ish-sulmues i Milanit dhe Genoas, i cili po luan për Sevillan, ka postuar një selfie shumë të nxehtë në Instagram.

E konsideruar si një ndër femrat më joshëse në botë, Barbeito nuk heziton asnjëherë për t’i bërë dhuratë fansave foto hot. Me një fizik perfekt dhe me veshjet provokuese, ajo ka tërhequr vëmendjen e shumëpersonave në rrjetet sociale dhe ka mbi 100 mijë ndjekës në Instagram.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by . Majooh ~ (@majoohbarbeito)

 

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb