Moderatorja e njohur Liesa Haxhiasllani është në pritje të ëmbël! Përmes një videoje e disa fotove, ajo ka ndarë lajmin e shtatzënisë.

“Dhe kështu, do të qëndrojmë bashkë”, shkruan Liesa në videon e postuar.

Ndërsa midis fotove me barkun e rrumbullakosur, gjendet edhe një moment i bukur bardhë e zi, dora e saj dhe e partnerit të kapura fort.

Por gjinia duket se tashmë është mësuar nga Kiara Tito.

“Nuk mund ta them çfarë është por Luna do të bëhet me një shok/shoqe të ngushtë! Mezi pres!”, shkroi ajo në një koment. “Jam shumë e emocionuar”, vijon më poshtë moderatorja.

Një tjetër bebe në showbiz, moderatorja e njohur njofton pritjen

Me këtë, duket se Kiara është ajo që ka mësuar gjininë e bebit që me gjasë do të zbulohet përmes një feste ‘gender reveal’.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: