Reperi Noizy nuk ndalet me koleksionin e tij të makinave superluksoze. Së fundmi këngëtari ka blerë Ferrarin e tretë brenda një kohe të shkurtër dhe ka kushtuar plot 300 mijë euro.

Noizy ka publikuar videon në Instagram dhe ka zbuluar edhe emrin e veçantë që i ka vendosur “bishës” së tretë.

Ferrarin e parë reperi e ka quajtur ‘Shakira’, të dytën e ka quajtur ‘Motra e Shakirës’ dhe Ferrarin e fundit e ka quajtur ‘Dhjetori’.
75054-640-0-5a621365c84c0

6uhnb
75050-640-0-5a621365c3d62

Her name is “December” ❤️ #Collection

A post shared by NOIZY (@zinizin) on


(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: