Një nga këngëtarët më të famshëm dhe që pëlqehet pa fund veç këngëve edhe për stilin dhe pamjen e tij, Maluma, ka vendosur “ta zbulojë” thuajse fare veten para fansave.

Në një foto të publikuar në Instagram, Maluma është duke pozuar përpara një pasqyre, ndërsa duart e një femër zgjaten pas tij dhe e prekin në vendin intim. Kjo pjesë e imazhit shtë zgjedhur të mbulohet nga këngëtari me anë të një zemre të thyer.

“Sot, 12AM”, ka shkruar kolumbiani si caption të fotos, e cila ka nxitur reagime të shumta nga ndjekësit.

Duket se kjo është mënyra që Maluma ka zgjedhur për të bërë të ditur projektin e ti të ri, ndërsa dy ditë më parë kolumbiani publikoi një video ku shihet i shtrirë në krevatin e një dhome, ndërsa xhirimet i bën një modele e veshur me të brendshme.

Vajza ecën nëpër dhomë duke filmuar fillimisht Malumën në gjumë, më pas e pozicionin telefonin sipër një komodine dhe heq këmishën që i mbulonte dhe aq pak trup për t’u shtrirë krah këngëtarit.

Kujtojmë se Maluma është në një lidhje me Susana Gómez, për të cilën dihet shumë pëk pasi nuk është personazh publik.

Maluma
Maluma

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MALUMA (@maluma)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MALUMA (@maluma)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: