Një efektive policore nga Rahoveci, Gjakovë,  është shpallur e zhdukur.

Mediat e Kosovës raportojnë se policja është larguar nga shtëpia e saj ditën e dielën dhe nuk është kthyer më.

Familjarët kanë raportuar të martën zhdukjen e efektives.

“Dje është raportuar por dyshohet që nga e diela në mëngjes nuk është në kontakt me askend, s’ka qasje as në telefon e as nuk është parë nga ajo kohë”, deklaron policia.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: