TIRANE

Ronela Hajati pas përfundimit të eksperiencës së saj në Eurovision ka sjellë në treg mjaft projekte të reja muzikore. Me anë të postimeve të saj në Instagram kemi parë se ka disa kohë që këngëtarja i është përkushtuar punës dhe karrierës.

Prej kohësh Ronela na ka lajmëruar për projekte të reja dhe që prej kohësh po punon me to ama deri më tani nuk ka finalizuar asnjë, pasi deri më tani nuk ka publikuar këngë të reja.

Ditën e djeshme këngëtarja ka habitur të gjithë me postimin e saj të fundit në Instastory, ku ka postuar një foto të saj dhe ka treguar se ka shumë projekte muzikore të pafinalizuara.

“Kam 8262 këngë të pafinalizuara, gëzuar për këtë”- ka shkruar këngëtarja në rrjetet sociale.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb