Një e papritur i ka ndodhur reperes së famshme amerikane, Azealia Banks. Ajo është dëbuar nga shtëpia ku po banonte në Florida, pasi nuk kishte paguar qiranë.

Pronari i shtëpisë ka bërë ankesë edhe në gjykatë, duke paditur artisten për mospërfillje të kontratës për qiramarrje.

Institucionet e drejtësisë kanë kërkuar që Banks të kryejë detyrimet e saj kontraktuale, brenda 5 ditësh. Pasuria e këngëtares arrin në 2 milionë dollarë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: