Dijonisi dhe Baby G na kanë dhuruar momente shumë të bukura në “Ferma VIP”. Ata kanë kërcyer me njëri-tjetrin, ku nuk kanë munguar as batutat.

Një moment, teksa dy fermerët kanë qëndruar në verandë, ishte Dijonisi ai i cili tentoi të puthë në buzë Baby G, ku kjo e fundit qeshi por nuk e lejoi.

Të dy shpërthyen në të qeshura si dhe vazhduan me lojërat dhe ngacmimet e tyre. Ngelet të ndjekim në vazhdim nëse mes dy fermerëve do të lindë një romancë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: