Rihanna ka folur për “ekzagjerimet” me veshjet e saj që beson se ka bërë vitet e fundit. Këngëtarja foli për British Vogue dhe iu referua disa paraqitjeve zbuluese që ka bërë herë pas here.

Edhe pse në të kaluarën Rihanna nuk hezitonte të dilte me pamje mjaft seksi, tashmë siç thotë ajo nuk mund ta imagjinonte fare veten të tillë.

“Kam bërë shumë në jetën time. I kisha treguar thithkat, po hiqja të brendshmet në publik ”, tha ajo dhe vazhdoi: “Tani, mendoj se si nënë, ndihem sikur nuk do të bëja asnjë nga ato gjëra. Dhe unë i shikoj ata dhe them: “O Zot, a dole vërtet kështu?””

Këngëtarja ka dy djem me Asap Rocky, RZA dhe Riot Rose dhe që nga ajo kohë, ajo është treguar edhe më e kujdesshme për imazhin e saj publik.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb