Pamje të reja me dron janë shfaqur nga një ishull privat në Karaibe kur Jeffrey Epstein besohet se organizoi orgji me vajza të mitura. Pamjet që sjellin detaje të afërta vijnë pasi agjentët e FBI sulmuan ishullin të hënën.

Epstein u gjet i vdekur në moshën 66 vjeç brenda një qelie burgu federal në New York City herët të shtunën, në atë që autoritetet e quajnë një vetëvrasje të dukshme.

Pamjet e reja të telekomanduar tregojnë detaje të jashtëzakonshme të ndërtimeve misterioze që i ngjajnë një tempulli, i cili kishte një kube ari në majë përpara një uragani të kategorisë 5 që goditi ishullin në vitin 2017. Duke parë brenda dritareve të tempullit, shihen struktura të pazakonta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb