Kontrata e Olivier Giroud me Milanin po skadon.  Një nga hipotezat e tij për të ardhmen është kalimi në MLS. Në amerikë janë të gatshëm të plotsojnë dëshirat ekonomike të sulmuesit, ccka bën që ky operacion të jetë plotësisht i mundur.

Numri një i pankinës së Francës, Didier Deschamps, foli për këtë çështje në Telefoot.  “A është  e kryer, Giroud te Los Angeles? Jo. A është kjo një mundësi? Po” Tha Deschamps për francezin.

(J.S/BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: