Oliver Kahn, “ikona” e Bayern pati vetëm fjalë të mira për bavarezët.

“Thomas Tuchel udhëhoqi PSG-në drejt finales së Ligës së Kampionëve. Ai gjithashtu e fitoi Championsin me Chelsean, por ka ende shumë probleme në Mynih. Bayer Leverkusen luajti një sezon të jashtëzakonshëm dhe kjo ishte mënyra e vetme për të ndaluar dominimin e Bayernit. Por për mendimin tim, përveç Manchester Cityt, asnjë skuadër aktualisht nuk ka një listë më të mirë lojtarësh se Bayern Munich”, – tha ai.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb