Aktorja dhe pjesëmarrja e BBVIP 2 Olta Gixhari ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë, që siç e ka zbuluar disa muaj më parë është një djalë. Ka qenë vetë Olta që ka publikuar lajmin e bukur në Instagram shoqëruar me një foto ku shfaqet në spital me djalin e madh dhe të porsalindurin.

13.06.2024 shkruan aktorja bashkangjitur fotos. Urimet kanë vërshuar nga të gjithë ndjekësit që urojnë Gixharit për lindjen e djalit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb