Një operacion kundër lëndëve narkotike po zhvillohet në Malësinë e Madhe. Operacioni është kryer nga policia e zonës në bashkëpunim me DVP Shkodër.

Mësohet se në një zonë të Koplikut janë evidentuar disa sera ku brenda kishte fidanë narkotike, bëhet fjalë për rreth 5 mijë fidanë kanabis.

Sakaq operacioni është vijim dhe po punohet për të identifikuar dhe shoqëruar autorët.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb