Sot në rajonin e Pejës dhe Prishtinës është duke u realizuar një operacion i gjerë policor i cili dyshohet se ka të bëjë humarrjet dhe huadhëniet e parave, njofton policia.

Ky operacion policor, i cili po realizohet në bashkëpunim dhe koordinim me organet e drejtësisë, deri më tani ka rezultuar me arrestimin e tre personave të dyshuar të cilët dyshohet se janë të përfshirë në veprimtari kriminale të fajdeve, njofton policia.

Operacioni është në vijim.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: