Teksa sot opozita protestoi sot para Bashkisë së Tiranës për gati 2 orë, ku u hodhën molotov dhe flakadanë, ekspertët e policisë mblodhën provat pas përfundimit të tubimit.

Gazetari Osman Stafa ka siguruar për BalkanWeb pamjet ku shihet se ekspertët mbledhin provat, pasi hyrja e bashkisë konsiderohet si vendngjarje.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb