Një nga ikonat e njohura të modës, Oriola Marashi, sapo ka bërë një shfaqje të cilën e ka shfaqur në një video të shkurtë të një sfilate për “Guess”.

Në video, ajo paraqitet në bikini të zeza dhe një fustan rrjetë transparent, duke treguar linjat e saj të mahnitshme dhe stilin e mrekullueshëm.

Marashi, e cila është e njohur për stilin e saj dhe prezantimin në skenën e modës, nuk ka hezituar të shfaqet me një pamje tërheqëse dhe provokuese.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: