OSHEE ka një njoftim për banorët e Tiranës lidhur me një stakim energjie për 2 orë në datën 7 prill.

Sipas OSHEE, punimet kryhen në NST Tirana 1, dhe pa energji elektrike do të mbeten pjesërisht rrugët ‘’Mine Peza’, ‘’Manastiri i Ri’’, “Don Bosko”,  zona rreth Pallatit të Sportit ” Asllan Rusi”, “Pandi Dardha”,  “Mati Logoreci”, “Vangjel Noti”, ” Ndre Mjeda”, “Kongresi i Lushnjes”, “Rruga e Durrësit”, “Muhamet Gjollesha”, “Artan Lenja”, ” Bab Rexha”, Pallatet Haëai, Pallatet Karavani

 

 

NJOFTIMI NGA OSHEE

Stakim, 7 prill

Për shkak të punimeve në NST Tirana 1, në datën 7 prill gjatë intervalit kohor 15:00-17:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

Pjesërisht rrugët:  “Mine Peza”, “Manastiri i Ri”

“Don Bosko”,  zona rreth Pallatit të Sportit ” Asllan Rusi”, “Pandi Dardha”,  “Mati Logoreci”, “Vangjel Noti”, ” Ndre Mjeda”, “Kongresi i Lushnjes”, “Rruga e Durrësit”, “Muhamet Gjollesha”, “Artan Lenja”, ” Bab Rexha”, Pallatet Haëai, Pallatet Karavani

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb