TIRANA

OSHEE zgjidh problemin tek ‘Kopshti Botanik’ në Tiranë: U ndërtuam sistem ”unazë” duke lidhur dy fidera

OSHEE Tiranë ka zgjidhur përfundimisht problemin e ndërprerjes së energjisë elektrikë tek zona e Kopshtit Botanik.
Në një njoftim zyrtar, OSHEE bën me dije se është ndërtuar linja sistem ”unazë” duke lidhur dy fiderat 323 dhe 333.

NJOFTIMI I OSHEE

OSHEE Rajoni Tiranë është në Kopshti Botanik Tirane.
Realizuam një ndërhyrje të rëndësishme për rritjen e sigurisë në furnizimin me energji ⚡️ për banorët e zonës te “Kopshti Botanik” 👏🏻
Operatori i Sistemit të Shpërndarjes, njësia #Tiranë ndërtoi linjën sistem “unazë”, duke lidhur dy fiderat 323 dhe 333 👍
Ky proces zgjidh pergjithmonë problemin e ndërprerjes të energjisë ⚡️🙏
#jurrininëshpi
#nepunojmë
#OSSHTiranë

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb