Adriana Matoshi është një aktore shumë e dashur për publikun. Ajo merr vëmendje të madhe kudo me paraqitjet e saj.

Ditë me parë, Adriana u nda nga i dashuri u saj me prejardhje nga Afrika, Keith Groeneveld.

Pas ndarjes deputetja e Vetëvendosjes ka publikuar disa video në profilin e saj në Instagram, ku shfaqet në formë shumë të mirë.
Me make-up dhe me stil, me flokë të rregulluara me kujdes, Adriana duket shumë bukur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: