Një incident ka ndodhur ditën e djeshme në Kosovë në arenën e futbollit.

Dy gazetaret e njohura të Kanalit 10 dhe Klan Kosova, njëkohësisht edhe zyrtare të Federatës së Futbollit në Kosovë, Alba Morinën dhe Maki Bajramin janë përleshur me njëra-tjetrën.

Siç është bërë me dije dy gazetaret kanë goditur me karrige njëra-tjetrën.
Ngjarja ka ndodhur pak para ndeshjes mes Kosovës U17 me Gjermaninë U17 te femrat./panoramaplus/

Far44lzwuae58wp

241497743 1972811426201631 7052573807949248592 N
 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: