Pamela Anderson ka fituar prej shumë vitesh titullin e seks simbolit më të madh të të gjitha kohërave.

Aktorja e njohur që u bë e preferuara e publikut me rolin e saj në Baywatch, edhe pse 56 vjeçe kujdeset që të mos neglizhojë imazhin e saj.

Së fundmi ajo ka qenë në qendër të diskutimeve, me zbulimet që ka bërë për jetën e saj në dokumentarin e ri në Netflix, por edhe në kujtimet e saj, duke shkaktuar reagime.

Aktorja ka dhënë një intervistë për revistën “Interview” dhe ka folur për të gjitha këto. Sjellja e ashpër me të cilën u përball në industrinë e filmit, si “mbijetoi” në Hollywood, por edhe dashuritë e zjarrta që përjetoi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Interview Magazine (@interviewmag)

Mirëpo, përveç intervistës që fansat e saj do të kenë dëshirë ta lexojnë patjetër, sytë e lexuesve do të bien edhe tek fotot që prezanton numri në fjalë me aktoren… ala Rapunzel. Pamela kujton “ditët e saj të lavdisë” dhe pozon e zhveshur dhe e shtrirë në një divan, e veshur vetëm me taka dhe flokë të gjatë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb