Jennifer Lopez dhe bashkëshorti i saj, Ben Affleck, u ngjitën në tapetin e kuq të ELLE Women in Hollywood Awards mbrëmjen e së martës.

Dyshja ndanë një puthje pasionante para kamerave teksa pozonin për foto në Nya Studios në Los Angeles.

Këngëtarja 54-vjeçare u pa e veshur me një fustan mahnitës Grace Ling, i cili shfaqte një bust metalik. Ajo bashkoi pamjen e saj futuriste me një fund maxi të zi që nxirrte në pah barkun e saj të tonifikuar.

Këngëtarja dhe aktorja e njohur, e nderuar në këtë event, zgjodhi për mbrëmjen një palë sandale të zeza me rrip dhe aksesorë me vathë diamanti.

Affleck, nga ana e tij, dukej shik me një kostum klasik të zi dhe kravatë.

Duke folur për zgjedhjen e veshjes së saj, Lopez tha se kjo e bëri atë të ndihej “rezistente ndaj plumbave”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“Është e mrekullueshme të njihesh nga gratë e tjera”, tha ajo për Access Hollywood. “Kjo e bën disi të veçantë për mua. Të gjithë duam të jemi të pranuar nga të gjitha vajzat, duam të jemi pjesë e klubit të vajzave. Dhe është shumë e nderuar për mua. Ky është një nder i madh për mua”.

Teksa ishte në tapetin e kuq, aktori dhe regjisori 51-vjeçar u pa duke i pëshpëritur në vesh këngëtares para se t’i buzëqeshnin njëri-tjetrit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb