“BalkanWeb” sjell pamje nga makina e sekretarit të gjyqtares Enkeleida Hoxha, që u dogj gjatë natës së kaluar.

Siç shihet nga video, mjeti tip “BMW” seria 1 është djegur plotësisht në pjesën e përparme.

Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit të Krujës, ku pronar i mjetit është 28-vjeçari Igli Kani, sekretar i gjyqtares Hoxha.

Siç raportoi “BalkanWeb” më herët, mjeti është lyer me naftë dhe më pas i është vënë flaka.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb