KORCË

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Leshnicë të Korçës.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanseb” se si pasojë e aksidentit, një person se ka ndërruar jetë, kurse 4 janë plagosur.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ndërkaq, në disa fotografi të publikuara nga LSA, shihet një i plagosur teksa është i shtrirë në tokë. Ai ndihmohet nga banorët e zonës, të cilët janë afruar në vendngjarje.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb