Zjarr në fshatin Shtodhër të Kavajës. Sipas burimeve jo zyrtare të policisë mendohet se zjarri të jetë vënë nga fëmijë të cilët luanin në atë zonë. I favorizuar nga era zjarri mori përmasa të frikshme dhe rrezikonte të përhapej në banesat aty pranë.

Banorët e zonës të frikësuar nga përmasat e zjarrit lajmëruan menjëherë shërbimet policore dhe ato zjarrfikëse të cilët bënë të mundur shuarjen e zjarrit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: