Në ngjarje e rëndë ka ndodhur në bregdetin e Kavala në Greqi kur pati një përplasje me të shtëna gjatë së cilës tre persona u plagosën rëndë.

Mediat lokale raportojnë se të plagosurit u transportuan me ambulanca të EKAB në Spitalin e Kavalës .

Sipas informacioneve të plagosurit janë në gjendje të rëndë ndërsa  arsyet  që çuan në  incidentin e përgjakshëm mbeten të panjohura deri më tani  .

Sipas Qendrës TV, 4 ambulanca të Qendrës Kombëtare të Urgjencës dhe forca të shumta policore kanë shkuar në vendngjarje.

 

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb