KOSOVA

Një agresor ka hyrë në një shkollë në Viti të Kosovës duke kërcënuar drejtorin e saj.

Policia e Kosovës bën me dije se autori kishte armën në brez me 10 fishekë brenda.

Ai menjëherë është arrestuar pas ngjarjes teksa i është konfiskuar dhe pistoleta. Nga ana tjetër prokurori e ka liruar të dyshuarin.

 

NJOFTIMI NGA POLICIA E KOSOVËS

Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovari cili me armë në brez ka hyrë në zyrën e drejtorit të shkollës mashkull kosovar. Njësiti policor ka reaguar menjëherë dhe i ka konfiskuar një pistoletë me 10 copë fishekë

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb