Paris Hilton, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale, ka bërë një postim në llogarinë e saj në Instagram të shtunën më 16 mars.

Ajo ka postuar disa foto të saj nga e kaluara, ku pozon në momente dhe faza të ndryshme, herë vetëm, herë me miqtë.

“Mendim i diskutueshëm: Xhinset e ulëta duhet të rikthehen,” ka shkruar ajo në postimin e saj.

Në fotot që ka publikuar Hilton publikon daljet e saj të mbrëmjes, ndërsa në disa prej tyre pozon me motrën e saj, Nickin. Në fund të fundit, e kaluara e saj dhe jeta e natës dhe argëtimit është e njohur.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Paris Hilton ishte një nga personalitetet më të famshme të Hollivudit në vitet 2000 dhe shpesh shihej në festa, klube dhe ngjarje të showbizit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: