Paris Hilton dhe bashkëshorti i saj, Carter Reem, kanë publikuar fotot e para zyrtare të vajzës së tyre 5 muajshe.

Të premten, më 19 prill, Hilton postoi fotot e saj të para, së bashku me disa foto familjare me djalin 15-muajsh të çiftit, Phoenix.

“Prezantimi i Marilyn Hilton-Ream London. “Kam ëndërruar të kem një vajzë me emrin London për aq kohë sa mbaj mend ”, ka shkruar Hilton në postimin në Instagram krahas fotove të dy fëmijëve të saj.

“Jam shumë mirënjohës që ajo është këtu. Vërtet e çmoj çdo moment që kaloj me të,” vazhdoi Hilton. ” Së bashku me Phoenix, engjëjt e mi të vegjël më kanë treguar një dashuri që as nuk e dija se mund të ishte kaq e thellë përpara se të bëhesha nëna e tyre.”

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Paris Hilton (@parishilton)

Gjithashtu në postimin e saj ajo foli edhe për këngën e saj të re me Sian të quajtur “Fame Won’t Love You”.

Hilton dhe Reem njoftuan në nëntor 2023 se ata mirëpritën London nëpërmjet një nënë surrogate.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb