TIRANË – Është mbyllur edhe seanca e sotme e parlamentit, në pak minuta.

Përpara se të nisë seanca parlamentare, deputetët e opozitës kanë vërshëllyer gjatë gjithë kohës.

Gazetari Osman Stafa raporton për Balkanweb se pas kaosit në Kuvend, deputetët e Bashës janë larguar nga salla.

Situata në parlament ka bërë që edhe deputetët e maxhorancës të mos mundin të marrin fjalën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb