BRAZIL

Tetë muaj pas ndarjes së tyre të bujshme, Neymar dhe Bruna Biancardi janë rikthyer zyrtarisht së bashku.

Neymar dhe Bruna janë fotografuar së fundmi në një koncert në São Paulo, ku dukeshin shumë të dashuruar, duke u puthur me njëri-tjetrin.

Çifti njohur u ndanë në nëntor të vitit 2023, vetëm disa ditë përpara se Bruna të lindte vajzën e tyre, kjo për shkak të tradhtive të njëpasnjëshme të futbollistit me modele të ndryshme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb