Aktorja e famshme argjentinase China Suarez është rikthyer sërish protagoniste në faqet rozë. Shkaktarja e krizës mes Mauro Icardi dhe Wanda Nara duket se është futur mes një tjetër çifti dhe sërish bëhet bëhet fjalë për një futbollist.

Sipas mediave rozë nga Argjentina, pas krizës së fundit mes Rodrigo De Paul dhe Tini Stoessel qëndronte aktorja. Flitet se China Suarez ka nisur një lidhje pas përfundimit të historisë me Camila Homs, nëna e fëmijëve të De Paul.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Aktorja argjentinase si duket nuk heq dorë nga futbollistët, madje e fiksuar pas lojtarëve të kombëtares së vendit të saj, por si duket ajo flirton vetë atëherë kur ata janë në një lidhje. Kështu duket se ka ndodhur edhe me futbollistin aktual të Atletico Madrid. Wanda nuk paska pasur shumë faj, China Suarez e po e bën rrugë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb