Presidenti i SHBA-ve, Joe Biden shpesh herë bëhet viral me incidentet që i ndodhin në publik.
Jo një herë, por dy herë, Biden u pengua gjatë hipjes në Air Force One në Los Angeles të martën.

Incidenti ndodhi pavarësisht faktit se një shkallë më e shkurtër u përdor për të hipur në avionin presidencial të SHBA.

Videoja më poshtë tregon momentin e pengimit të dyfishtë të Bidenit teksa ai hipi në aeroplan në bazën e Forcave Ajrore Andrews. Për fat, ai ia doli të mbante dorezën të dyja herët për të shmangur rrëzimin.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb