GREQI

Dimitri Spioti, i etiketuar dhe me nofkën ‘Dragoi i Kavos’ është pikasur nga policia greke pasi është në kërkim për përdhunimin e një shqiptareje dhe 6 britanikeve.

Ai është dënuar me 52 vite burg për këto veprime dhe pas 8 vitesh ai është pikasur nga Policia.

Në vitin 2012 ai përdhunoi një shqiptare 34- vjeçare të martuar. 2 vite më parë kishte përdhunuar edhe 6 turiste britanike teksa në 2019 kishte përfituar lirinSS.

Sot Spioti gjatë opercionit për kapjen e tij ka përfunduar në një greminë 200 metra dhe Policia po punon për ta nxjerrë dhe për ta kapur atë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb