TIRANE

Këtë fundvit, e BUKURA e FESTAVE ka ardhur magjishëm në çdo vatër nga DigitAlb.

Siç e do edhe tradita, kanalet televizive më të dashura për të gjithë shqiptarët kanë programacion të përzgjedhur për ditët dhe netët festive. Sport, filma, seriale, dokumentarë, spektakël, argëtim e programe fantastike për të gjithë familjen, vetëm me DigitAlb.

Prenotoni sa më parë një vit të tërë të mbushur plot argëtim duke përfituar nga OFERTA FESTIVE me ulje çmimesh në paketat 12 mujore Familjare dhe Premium, dhurata për abonentët e rinj, si dhe eventin më të shumëpritur të vitit, BIG BROTHER VIP, që vjen si dhuratë nga DigitAlb për abonimet Premium 12 mujore.

DigitAlb është pranë të gjithëve me platformat Tokësore, Satelitore, si edhe Aplikacionin OTT, që ka kaluar çdo kufi duke shkuar në çdo familje shqiptare jo vetëm në Shqipëri e Kosovë, por edhe në Europë, Amerikë, Kanada, Australi e në të gjithë botën kudo ku ka shqiptarë.

DigitAlb ju mirëpret në çdo pikë shitje të autorizuar, si dhe në çdo kohë online në faqen zyrtare www.digitalb.al, ndaj nxitoni të përfitoni nga oferta zgjat deri më 31 Dhjetor.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: