KORÇË

Përfshihet nga flakët një banesë në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kuç të Zi ndërsa sipas policisë ka vetëm dëme materiale.

Në momentin e zjarrit brenda banesës kanë qenë një çift të moshuarish, por që nuk kanë pësuar lëndime pasi i kanë shpëtuar banorët.

Zjarrfikësja dhe policia ndodhen në vendngjarje.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: