Një banesë në fshatin Ravonik të Korçës është përfshirë nga flakët pasditen e sotme.

Sipas informacioneve nga policia, zjarri ka rënë nga shkaqe aksidentale, ndërsa zjarrfikësja ka bërë të mundur shuarjen e zjarrit.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për BalkanWeb se aktualisht po punohet edhe për të evidentuar dëmet të cilat për shkak të tymit të madh nuk dallohen, ndërsa fatmirësisht nuk ka dëme në njerëz.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: