Përfshihet nga zjarri një depo farmaceutike është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Ferizaj.

Zona është mbuluar nga një re tymi. Ndërsa nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit.

Autoritetet po punojnë për të shuar flakët dhe zbardhjen e shkakut.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: