Është riaktivizuar sërish zjarri në Krastë të Krujës.
Kjo është e disata herë që zonës i vihet zjarri, për pasojë flakët kanë shkrumbuar sipërfaqe të mëdha më pisha e shkurre.

Ndërkohë raportohet se zjarret janë të qëllimshme. Sakaq në terren ndodhen dy ekipe zjarrfikës të cilët po punojnë për të lokalizuar flakët.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: